Dětská mikina Urban
| Kategorie: | Mikiny s kapucí |
|---|---|
| Barva: | černá, bílá, červená, modrá, zelená, šedá, růžová |
| Gramáž: | 225g - 550g |
| Materiál: | směs materiálů |
| Pohlaví: | Dětské |
| Speciální požadavky: | Vhodné na potisk, Vhodné na výšivku, Oddělitelný štítek |
| Úplet: | hladký úplet, vnitřní strana počesaná |
| Vlastnosti: | Fashion sportovní oblečení, Zimní sportovní oblečení |
| Balení: | 1ks v sáčku, 25ks v kartonu |
| Gramáž: | 280g/m2 |
| Rozměry: | 45cm/56cm |
Rozbalené
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
-
-
-
-
-
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
–19 %
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
až –19 %
Dětská mikina s kapucí ve 2 různých provedeních- jednobarevná i 2barevná varianta. Klokaní kapsa. Vnitřní barva kapuce a šňůrky v kontrastní barvě u dvoubarevné varianty. Lemování na klokaní kapse. Manžety rukávů a spodní patent v žebrovaném úpletu 1x1.Dětské mikiny jsou z bezpečnostních důvodů dodávaný bez šňůrek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
