Dětské tričko Beagle
| Kategorie: | Trička s krátkým rukávem |
|---|---|
| Barva: | černá, bílá, červená, modrá, zelená, oranžová, šedá, žlutá, růžová, fialová |
| Gramáž: | 50g - 155g |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Pohlaví: | Dětské |
| Sortiment: | Trička |
| Speciální požadavky: | Vhodné na potisk, Vhodné na výšivku, Oddělitelný štítek |
| Úplet: | Hladký |
| Vlastnosti: | Bavlněné sportovní oblečení |
| Balení: | 5ks v sáčku, 100ks v kartonu |
| Gramáž: | 155g/m2 |
| Rozměry: | [44cm/59cm] |
Rozbalené
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
až –2 %
Triko s krátkým rukávem a dvojvrstvým průkrčníkem s elastanem.Tričko se vyrábí v dospělých velikostech bez bočních švů, v dětských velikostech s bočními švy. Barva 58 (melange) - složení 85% bavlna/15% polyester
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
