Pánská mikina Urban
| Kategorie: | Mikiny s kapucí |
|---|---|
| Barva: | černá, bílá, červená, modrá, zelená, oranžová, šedá, žlutá, béžová, růžová, mix barev, fialová, hnědá |
| Gramáž: | 225g - 550g |
| Materiál: | směs materiálů |
| Pohlaví: | Pánské |
| Sortiment: | Mikiny |
| Speciální požadavky: | Vhodné na potisk, Vhodné na výšivku, Oddělitelný štítek |
| Úplet: | hladký úplet, vnitřní strana počesaná |
| Vlastnosti: | Fashion sportovní oblečení, Zimní sportovní oblečení |
| Balení: | 1ks v sáčku, 25ks v kartonu |
| Gramáž: | 280g/m2 |
| Rozměry: | 66cm/74cm |
Rozbalené
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–15 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–15 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
-
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
-
-
-
-
-
-
-
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–15 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–15 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–15 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–15 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
-
-
-
-
-
-
-
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–7 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
–11 %
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
až –15 %
Pánská mikina s kapucí ve 2 různých provedeních- jednobarevná i 2barevná varianta. Klokaní kapsa. Vnitřní barva kapuce a šňůrky v kontrastní barvě u dvoubarevné varianty. Lemování na klokaní kapse. Manžety rukávů a spodní patent v žebrovaném úpletu 1x1.Dětské mikiny jsou z bezpečnostních důvodů dodávaný bez šňůrek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
