Pánská polokošile Star
| Kategorie: | Polokošile s krátkým rukávem |
|---|---|
| Barva: | černá, bílá, červená, modrá, zelená, oranžová, šedá, žlutá, béžová, růžová, fialová, hnědá |
| Gramáž: | 180g - 220g |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Pohlaví: | Pánské |
| Sortiment: | Polokošile |
| Speciální požadavky: | Vhodné na potisk, Vhodné na výšivku, Oddělitelný štítek |
| Úplet: | Pique |
| Balení: | 5ks v sáčku, 50ks v kartonu |
| Gramáž: | 200g/m2 |
| Rozměry: | 48cm/65cm |
Rozbalené
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
-
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–7 %
–7 %
–7 %
–7 %
–7 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
-
-
-
-
-
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–1 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
až –7 %
Pánská/dětská polokošile s krátkým rukávem se zapínáním na tři knoflíky. Límec a olemování rukávů v žebrovaném úpletu. Zpevněné skryté švy na průkrčníku, boční rozparky. Boční švy. Součástí je látka na případné našití kapsy. Barva 58 (melange) - složení 85% bavlna/15% polyester
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
