Pánská mikina Clasica
| Kategorie: | Mikiny klasické |
|---|---|
| Barva: | černá, bílá, červená, modrá, zelená, oranžová, šedá, žlutá, béžová, růžová, fialová |
| Gramáž: | 225g - 550g |
| Materiál: | směs materiálů |
| Odvětví: | Průmysl |
| Pohlaví: | Pánské |
| Sortiment: | Mikiny |
| Speciální požadavky: | Vhodné na potisk, Vhodné na výšivku, Oddělitelný štítek |
| Úplet: | hladký úplet, vnitřní strana počesaná |
| Vlastnosti: | Fashion sportovní oblečení, Zimní sportovní oblečení |
| Balení: | 1ks v sáčku, 30ks v kartonu |
| Gramáž: | 280g/m2 |
| Rozměry: | 66cm/76cm |
Rozbalené
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
-
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
-
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–3 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
–2 %
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
až –3 %
Mikina s klasickým, elastickým kulatým průkrčníkem. Průkrčník, lemování rukávu a dolní patent v žebrovaném úpletu 1x1. Zesílené švy průkrčníku. Počesaná vnitřní strana. MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ MIKIN JE BUĎ 65% POLYESTER+35% BAVLNA NEBO 50% POLYESTER+50%BAVLNA.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
